U Chramca
+48 609 491 252

Wesela

U Chramca

Góralskie wesele nie może się odbyć byle gdzie – w naszej karczmie już wiele par przyjęło godnie swoich gości weselnych. Aby zabawa była naprawdę udana potrzebne są przede wszystkim: odpowiednie pomieszczenia, wyśmienita kuchnia, dobra orkiestra i oczywiście miejsce z klimatem. Dobrze jest, jeśli goście mogą przenocować na miejscu. Właśnie dlatego Karczma U Chramca świetnie się sprawdza w roli sali weselnej. Na parterze jest duża sala do tańca i zabaw, obok sala, w której goście mogą swobodnie porozmawiać, na górze dwie połączone ze sobą sale ze stołami dla gości. Dzięki takiemu przemyślanemu układowi pomieszczeń każde wesele – mniejsze i większe musi się udać!

Gości weselnych nie można też poczęstować byle czym – w naszej karczmie gotują najlepsi kucharze, zaspokajając gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy. Spróbuj naszych potraw, a nie będziesz mieć wątpliwości, gdzie zorganizować wesele.

Po weselu goście moga wypoczać w części noclegowej, w obiekcie obok karczmy. A dla Pary Młodej mamy specjalny apartament! Po udanym weselu dobrze się wyśpicie!
Oczywiście oprócz wesel można u nas zorganizować inne, mniejsze uroczystości rodzinne i przyjęcia, okazji jest wiele: chrzciny, komunia, rocznica, itp. Zawsze możecie liczyć na najlepszą obsługę i pomoc z naszej strony, a Wasi goście będą wam za to wdzięczni.

Aby sprawdzić, czy dany termin jest jeszcze wolny, zadzwoń teraz: 601 504 516

Trwa ładowanie strony...