Atrakcje

Czego spodziewacie się po wyjeździe w góry? Aktywny wypoczynek połączony ze zwiedzaniem okolicy, spacerami po górach, czy raczej zwolnienie tempa i relaks na termach w SPA? A może myślicie o białym szaleństwie na Białczyńskich stokach, słynących z bardzo dobrych warunków i infrastruktury? Quady, skutery, loty śmigłowcem?

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Cokolwiek to będzie – możliwości masz bardzo wiele – i raczej nie zdążysz skorzystać ze wszystkiego. U nas, w Białce, na pewno nie będziecie się nudzić, nawet jeśli przyjedziecie na cały miesiąc! Białka Tatrzańska leży idealnie – wszędzie stąd blisko. A Domy Wypoczynkowe U Chramca to idealne miejsce na urlop.

kotelnica 2kotelnica 1

Lista głównych atrakcji w okolicy:

 • Stoki narciarskie Bania, Kotelnica, Kaniówka i na Czarnej Górze. Kompleks narciarski oferujący kilkanaście wyciągów narciarskich o różnym stopniu trudności, kilometry tras, restauracje, bary, wypożyczalnie sprzętu, szkółki narciarskie i snowboardowe.
 • Latem wyciągi krzesełkowe na Bani. Terma Bania: zespół basenów termalnych wewnętrznych i zewnętrznych, Aquapark, SPA. Relaks na najwyższym poziomie, bogactwo atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych: baseny różnej wielkości z ciepłą wodą, zjeżdżalnie, wodospady, jacuzzi, sauny…
 • Bliskość Tatr Polskich (Morskie Oko, Dolina Pięciu Stawów Polskich, Zakopane, Kasprowy Wierch, Dolina Gąsienicowa…) i Słowackich (Jaskinia Bielańska, Stary Smokowiec, Tatrzańska Łomnica, Szczyrbskie Pleso…). Bogactwo przyrody chronionej w jedynych górach o charakterze alpejskim w tej części Europy. Tylko tu spotkasz świstaka lub kozicę, zobaczysz zachwycające widoki ostrych grani, hal i lasów. Potoki, wodospady, górskie jeziora, zwane stawami.
 • Spływ Dunajcem w Pieninach – tratwą flisacką lub (dla odważnych) rafting kajakiem lub pontonem. Spływ najpiękniejszym przełomem górskiej rzeki w Polsce i jednym z najatrakcyjniejszych w tej części Europy. Kilkugodzinny spływ dostarcza niezapomnianych wrażeń o każdej porze roku (od wiosny do jesieni). Spływ można połączyć ze zwiedzaniem zamków w Niedzicy i Czorsztynie.
 • Wizyta w Zakopanem: przejdziecie się Krupówkami, kupicie pamiątki na targu pod Gubałówką i wjedziecie kolejką na Gubałówkę lub na Kasprowy.

krupowkibacowka

 

Atrakcje na żądanie:

 • Kulig lub przejażdżka dorożką.
 • Ognisko z pieczeniem prosiaka lub barana.
 • Jazda quadami lub skuterami śnieżnymi.
 • Loty widokowe helikopterem.

DCF 1.0tatry lato

Atrakcje na terenie naszych Domów Wypoczynkowych::

 1. Sauna, jacuzzi
 2. Sala zabaw dla dzieci
 3. Gry: piłkarzy ki, cymbergaj, ping-pong, bilard
 4. Karczma
 5. Szałas góralski z grillem
 6. Miejsce na ognisko
 7. Boisko
 8. Trampolina
 9. Plac zabaw dla dzieci
 10. Mini wyciąg narciarski dla dzieci
 11. Snowtubing
 12. Własne dojście do rzeki, plaża kamienista
 13. Miejsce do opalania nad rzeką, las i łąka

niedzica zamekkulig

Inne, według pomysłów i stanu portfela. Dla gości wszystko.

zapytaj o nocleg